Locatie Eerdelaan 43
Op deze locatie bevinden zich de afdelingen:
Op deze locatie bevinden zich de afdelingen:
Op deze locatie vindt je :
Op dit terrein staan meerdere gebouwen met klinische settings voor uiteenlopende doelgroepen. De gebouwen liggen in een ruim opgezette groene omgeving. Het terrein heeft onder andere een kinderboerderij en een restaurant (de Steerne) en is vrij toegankelijk voor omwonenden en bezoekers.
Op deze locatie wordt Langdurige Behandeling Autisme aangeboden.
Lorna Wing is een locatie van het Specialistisch Centrum Ontwikkelingsstoornissen (SCOS) waar de klinische voorzieningen voor volwassenen met autisme en ernstige bijkomende problemen zijn gehuisvest. Dit betreft:
Het team IBA (Intensieve Behandeling Autisme) werkt in Deventer voor patiënten met autisme en ernstige bijkomende problemen die voor lange tijd worden opgenomen en behandeld.
Team Langdurige Behandeling Autisme biedt specialistische klinische behandeling voor volwassenen met Autisme Spectrum Stoornis (ASS).
Team Ontwikkelingsgerichte Behandeling Autisme Jongeren Deventer (voorheen Perspectief) oftewel kortweg Team OBAJ biedt specialistische behandeling voor jongeren met Autisme Spectrum Stoornis.
Als je bent opgenomen is er uiteraard ook zorg en aandacht voor de behandeling van de lichamelijke gezondheid. Indien nodig krijg je na verwijzing van je psychiater of regiebehandelaar advies, behandeling en begeleiding vanuit de somatische dienst.